Otvoreno prvenstvo Balkana u MMA 05.05.2019. u Beogradu

U nedelju 05.05.2019. u Beogradu, Sportski centar „Šumice“, održano je drugo otvoreno
prvenstvo Balkana u MMA borilačkom sportu.
Generalni sponzor, kompanija MOZZART.

Učešće je uzelo 93 takmičara iz 28 klubova. Ukupno je održanа 71 borbа.
Loznički tim je zauzeo 14. mesto u generalnom plasmanu klubova sa osvojena 2 srebra. Jovana
Mirković u svom prvo nastupu u kategoriji Juniorki - C klasa (-67)osvojila 2. mesto pokazala je
jako dobar tehnički nivo znanja i došla do velikog rezultata, finalnu borbu je izgubila od
takmičarke Nikolić Sandre (Animal Tim) . Dragoljub Grbić Senior - A klasa (-84) je savladao
Čolević Danijela (Prometheus) na kraju prve runde nokautom (TKO), finalnin meč izgubljen je
od Kosić Jakoba (ATT Zagreb), predaja meča nastala je od posledica dobijenih low kick udaraca
iz prvog meča koji je bio pod rednim brojem 38, finalna borba je bila 70 što je došlo do totalno
hlađenja organizma i posledice su bile prisutne u finalu. Učešće i svoja prva iskustva su imali
Radoš Manojlović u kategoriji Juniora - C klasa (-66) prvu rundu je bodovno bio bolji dok je u
drugoj protivnik iskoristio svoji šansu i došao do gušenja. Miloš Gligorić Juniori - C klasa (-70)
je izgubio sudačkom odlukom nakon 2 runde dobrog okršaja sudije su se odlučile za